Collection: Choose your U-food now

9 products
  • Unified Food, 1 pouch (60 grams, 250 Calories)
    Unified Food (u-food), 1 pouch (60 grams, 250 Calories)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Unit price
    per 
  • Unified Food, Pack 8 pouches (2000 Calories)
    Unified Food (u-food), Pack 8 pouches (1 day course, 2000 Calories)
    Regular price
    $7.92
    Sale price
    $6.99
    Unit price
    per 
  • Unified Food, Big Pack 3.17 lb (6000 Calories)
    Unified Food (u-food), Big Pack 3.17 lb (3 day course, 6000 Calories)
    Regular price
    $23.76
    Sale price
    $20.99
    Unit price
    per 
  • U-Food shaker
    U-Food shaker
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Unit price
    per 
  • U-Food chips
    U-Food chips
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Unit price
    per 
  • U-Food chips (pack of 6)
    U-Food chips (pack of 6)
    Regular price
    $29.94
    Sale price
    $24.99
    Unit price
    per 
  • Unified Food starter kit. Shaker and 8 U-Food pouches - 2000 calories
    Unified Food (u-food), Pack 8 pouches (1 day course, 2000 Calories)
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Unit price
    per 
  • Scoop for one serving, 60g (2.1 oz)
    Scoop for one serving, 60g (2.1 oz)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Unit price
    per 
  • Unified Food, waste free reusable packaging 3.17 lb (6000 Calories)
    Unified Food, waste free reusable packaging 3.17 lb (6000 Calories)
    Regular price
    $47.76
    Sale price
    $44.99
    Unit price
    per